Терасна дошка композитна Woodlux “Step 3D” колір Sand 155*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Виробник | Woodlux |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,341 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
Терасна дошка композитна Woodlux “Step 3D” колір Stone 155*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Виробник | Woodlux |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,341 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
Терасна дошка композитна Woodlux “Step” колір Mokka 155*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Виробник | Woodlux |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,341 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
Терасна дошка композитна Woodlux “Step” колір Sand 155*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Виробник | Woodlux |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,341 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
Терасна дошка композитна Woodlux “Step” колір Stone 155*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Виробник | Woodlux |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,341 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
Терасная доска Bruggan Elegant Lite “Wine Brown” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Термопанель фасадна, кутовий елемент 0,3*0,6
шт.
Кутовий елемент: 50мм - 470 грн.шт, 80мм - 510 грн.шт, 100мм - 530 грн.шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал виробу | Керамо-бетон |
| Тип фасадної плитки | Фасадна термопанель |
| Тип поверхні | Фактурна |
| Тип фактури | Під цеглу |
| Довжина плитки | 958 мм |
| Ширина плитки | 600 мм |
| Товщина плитки | 50 мм |
| Система перекриття шва | Так |
| Товщина пінопласту | 100 мм, 80 мм, 50 мм |
Террасна дошка Bruggan Multicolor “Венге” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 140*19*2200, 120*19*2200, 160*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка Bruggan Multicolor “Кедр” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 160*19*2200, 140*19*2200, 120*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка Classic Grand 3D 150*25*2200/3000 венге
2 548 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка композитна Holzdorf “Класик” 162*24*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Шоколад, Бук, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка композитна Tardex “Professional 3D” Венге 150*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,330 |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |