Куточок композитний 60х30х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Вид | Куточок торцевій |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
Куточок композитний ARS 60х40х2800 (Туреччина)
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Стан | Новий |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
| Вид | Куточок торцевій |
Куточок композитний Bruggan 40*40*2200
Куточок композитний Legro 60*60*3600
Лага монтажна 30*40*2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага |
Лага монтажна 30х35х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага |
Лага посилена 30*50*2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага посилена |
Монтаж терасної дошки
кв.м.
Варіанти монтажу терасних систем:
• Монтаж терасної дошки на металокаркас:
• Під час монтажу тераси на металокаркас, зазвичай використовуються профільні труби, перетин яких залежить від технічного завдання. Якщо металокаркас монтується на відкритій землі, то його опори (ніжки) необхідно бетонувати. У разі, якщо монтаж проводиться на покрівлі, під ніжки встановлюють «опорні п'яти», щоб уникнути порушення гідроізоляційного шару. Для тривалішого терміну експлуатації, за будь-якого типу монтажу, металокаркас підлягає попередньому обробленню фарбою для металу.
• Монтаж дошки для терас на бетонну основу.
• Монтаж дошки на регульовані опори:
• Регульовані опори допомагають вивести необхідний рівень за висотою, встановлюються на тверду основу: бетонна стяжка, експлуатована покрівля, тротуарна плитка та ін.
• Вартість монтажу може змінюватися, і залежить від обсягу робіт, геометричної складності ділянки, умов монтажу.
Терасна дошка “Classic” Антрацит 150*25*2200
2 111 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Cooper” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bruggan |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2900 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Cream Latte” 150*25*3000
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |