



Про нас
Наша компанія вже більше 17 років радує клієнтів своєю роботою. Ми є дилерами більшості виробників терасної дошки в Україні, і співпрацюємо з усіма імпортерами. Маємо багаторічний досвід в монтажі терасових систем будь-яких складнощів, і видів. Допоможемо Вам підібрати терасну дошку і супутні матеріали, враховуючи особливості розташування та цільового призначення ділянки. Виробляємо понад 30 монтажів на рік, і більше 50 продажів терасових систем. Вся продукція сертифікована, і має гарантію в залежності від виробника, від 3 до 5 років.
Мати у дворі терасу, або майданчик біля басейну, це красиво, зручно і безпечно. Крім того, композитна терасна дошка не вимагає додаткового регулярного догляду та обробок різноманітними засобами захисту від від впливів навколишнього середовища.
Будемо раді співпраці!
Террасна дошка композитна Tardex “Professional 3D” Венге 150*20*2200
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,330 |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Cream”
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Teak”
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Coffe”
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Стінова панель шумопоглинаюча “Lines 2.5D”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр \ Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча “Kit 2.5D”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр \ Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча “Pazzle 2D”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр \ Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча”Loom 2D”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр \ Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча Honey 3D
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр / Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча “PIN”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр / Атлас |
Стінова панель шумопоглинаюча “Wave”
кв.м
Декоративні стінові шумопоглинаючі панелі – стиль та комфорт у кожному просторі
Бажаєте створити сучасний інтер’єр і водночас позбутися зайвого шуму?
Декоративні стінові акустичні панелі – ідеальне рішення для дому, офісу, ресторану чи студії.
Основні переваги:
-
Шумопоглинання – зменшують рівень луни та небажаних звуків.
-
Сучасний дизайн – трендові кольори, текстури та форми.
-
Простий монтаж – легке кріплення без складних робіт.
-
Екологічність – виготовлені з безпечних матеріалів.
-
Зони комфорту – підходять для житлових та комерційних приміщень.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | PET |
| Покриття | Фетр \ Атлас |
Термоясінь планкен/румбус 20*135*800/3000 мм.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Стан | Новий |
| Можлива довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |