Термососна планкен/ромбус 20*140*2000\4000
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Сосна |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 26 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Стан | Новий |
| Можлива довжина | 4000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
Термоясінь планкен/румбус 20*115*800/3000 мм.
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 115 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Стан | Новий |
| Можлива довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
Термоясінь планкен/румбус 20*135*800/3000 мм.
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 135 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Стан | Новий |
| Можлива довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
Термоясінь планкен/румбус 20*95*800/3000 мм.
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево |
| Порода дерева | Ясень |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |
| Стан | Новий |
| Можлива довжина | 3000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Кріплення |