Терасна дошка композитна P&W “Premium” Венге 150*25*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка композитна P&W “Private” Венге 140*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Експлуатація | понад 25 років |
| мм | до 6000 |
| Доступні кольори | венге, сірий, дуб, мербау, антрацт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |