Терасна дошка Holzdorf “Альтер” 162*24*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Шоколад, Бук, Олива, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf “Браш” 162*24*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Бук, Олива, Теракот, Каштан, Грей, Графіт, Беж, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf “Імпрес” 162*24*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 162 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Шоколад, Бук, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf Масив “Альтер” 140*20*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Бук, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf Масив “Браш” 140*20*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Шоколад, Бук, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf Масив “Імпрес” 140*20*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Бук, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Holzdorf Масив “Класик” 140*20*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Бук, Олива, Теракот, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж, бук, каштан, графіт, горіх |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка композитна Holzdorf “Класик” 162*24*2400
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | HOLZDORF |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2400 мм |
| Ширина | 182 мм |
| Товщина | 18 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 60 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 43%, ПВХ 43%, экодобавки 10%, барвник 4% |
| Експлуатація | більше 20 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 15% |
| Варіанти кольору | Горіх, Шоколад, Бук, Каштан, Грей, Вишня, Графіт, Беж |
| Довжина до | 6000 мм |
| Вид з'єднання | безшовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |