Куточок композитний Bruggan 40*40*2200
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Cooper” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bruggan |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2900 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Cream Latte” 150*25*3000
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Антрацит” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bruggan |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2900 мм |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок |
Терасна дошка Bruggan Elegant Lite “Графіт” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Bruggan |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2900 мм |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Multicolor “White Smoke” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 140*19*2200, 120*19*2200, 160*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Bruggan Multicolor “Сірий” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 160*19*2200, 140*19*2200, 120*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок |
Терасная доска Bruggan Elegant Lite “Wine Brown” 150*25*2900
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 50 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 10% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка Bruggan Multicolor “Венге” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 140*19*2200, 120*19*2200, 160*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Террасна дошка Bruggan Multicolor “Кедр” 140*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Bruggan |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Повнотіла |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Варіанти розміру | 160*19*2200, 140*19*2200, 120*19*2200 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |