Кліпса/кляймер, універсальна посилена, нерж.
Композитна квадратна дошка Tardex “Lite Premium” Венге 155*20*2200
1 829 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 155 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,308 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Індивідуальне замовлення | |
| Довжина до | 6000 мм |
Композитна квадратна дошка Tardex “Lite” Венге 140*20*2200
1 763 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,308 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Гарантія | |
| Гарантия производителя | 5 лет |
Композитна квадратна дошка Tardex “Lite” Графіт 140*20*2200
1 763 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,308 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
Куточок композитний 25х55х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Куточок торцевій |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
Куточок композитний 40х40х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 40 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Куточок торцевій |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
Лага монтажна 30*40*2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага |
Лага посилена 30*50*2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага посилена |
Терасна дошка “Classic” Антрацит 150*25*2200
2 111 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Tardex “Classic Home” Графіт 145*31*2200
2 296 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 31 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,319 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
Терасна дошка Tardex “Classic” Графіт 150*25*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | TardeX |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,330 |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Tardex “Classic” Натур 150*25*2200
2 111 ₴/кв.м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | TardeX |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Розширення | |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Площа | |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,330 |
| Термін експлуатації | |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Колір | |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Склад | |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |