Композитна терасна дошка P&W “Lite” антрацит 138*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
Композитна терасна дошка P&W “Lite” дуб 138*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
Композитна терасна дошка P&W “Lite” мербау 138*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
Композитна терасна дошка P&W “Lite” сірий 138*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
Композитна терасна дошка P&W “Premium” Дуб 150*25*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 25 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасная дошка P&W “Lite” венге 138*19*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Товщина | 19 мм |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Колір | Венге |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Монтажна кліпса |
Куточок композитний 60х30х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Вид | Куточок торцевій |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
Лага монтажна 30х35х2200
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 30 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Лага |
Терасна дошка P&W “Massive” Дуб 150*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Повнотіла |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка P&W “Massive” Сірий 150*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Повнотіла |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка P&W “Premium” Сірий 150*25*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | P&W |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Експлуатація | понад 25 років |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка композитна P&W “Massive” Венге 150*20*2200
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | P&W |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -50 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 70 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Повнотіла |
| Довжина | 2200 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Площа (при L = 2200), м2 | 0,33 |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| мм | до 6000 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |