Кліпса/кляймер, універсальна посилена, нерж.
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Coffe”
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Cream”
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Garapa”
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 “Teak”
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | Китай |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2200 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 Coffe
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | США |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка PORCH Multi 3D 146*23*2900 Cream
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | Porch |
| Країна виробник | США |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2900 мм |
| Ширина | 146 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |