Куточок композитний Legro 60*60*3600
Терасна дошка Legro Natural “Basalt” 138*22*3000 (Угорщина)
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Legro |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 3000 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 50%, поліетилен 45%, аддитивен 5% |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Legro Natural “Maple” 138*22*3000\4000 (Угорщина)
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Legro |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 3000 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 50%, поліетилен 45%, аддитивен 5% |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Legro Natural “Teak” 138*22*3000\4000 (Угорщина)
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Legro |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 3000 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 50%, поліетилен 45%, аддитивен 5% |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Терасна дошка Legro Natural “Walnut” 138*22*3000\4000 (Угорщина)
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Legro |
| Максимальне навантаження | 1000 кг/кв. м |
| Товщина | 22 мм |
| Ширина | 138 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Країна виробник | Угорщина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Вид | Комірчаста |
| Довжина | 3000 мм |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Компоненти | деревина 50%, поліетилен 45%, аддитивен 5% |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | до 10% |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |