Композитна терасна дошка ARS (Туреччина) 140*24*3000 антрацит
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка ARS (Туреччина) 140*24*3000 венге
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка ARS (Туреччина) 140*24*3000 коричневий
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка ARS (Туреччина) 140*24*3000 сірий
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Композитна терасна дошка ARS (Туреччина) 140*24*3000 тік
кв.м
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | ARS |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип терасного покриття | Дошка |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 3000 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Вид | Комірчаста |
| Стан | Новий |
| Лінійне температурне розширення | 2 % |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Стабілізація кольору в перші місяці експлуатації | від 3% до 15% |
| Компоненти | деревина 70%, поліетилен 25%, аддитивен 5% |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектуючі для терасових покриттів | Лаги, кліпса, куточок, заглушка |
Куточок композитний ARS 60х40х2800 (Туреччина)
шт.
| Основні характеристики | |
|---|---|
| Виробник | AGT |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал терасного покриття | Дерево-полімерний композит |
| Довжина | 2800 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Товщина | 40 мм |
| Мінімальна температура експлуатації | -60 град. |
| Максимальна температура експлуатації | 80 град. |
| Стан | Новий |
| Експлуатація | понад 25 років |
| Порода дерева | Тверді породи |
| Тип терасного покриття | Куточок |
| Вид | Куточок торцевій |